קידום אתרים בחיפה

חברת קידום אתרים בחיפה, הקריות והצפון עם גישה ממוקדת לתוצאות

נעים להכיר, אידיאולוגיקה.

חברת קידום האתרים החיפאית האחרונה שתצטרכו לבחור! באחריות (אתם יכולים לבדוק את הביקורות שלנו בעצמכם).

אנו מאמינים ועובדים בשיטת לקוחות מרוצים בלבד!

מה הכוונה קידום אתרים בשיטת לקוחות מרוצים?

איך אתם שונים משאר חברות קידום האתרים בחיפה?

בעבודה איתנו אין התחייבות, לא עוד חוזים דרקוניים של 12 חודשי התחייבות בלי להבין לאן אתם נכנסים.

מי שמאמין בעצמו, ביכולות הקידום שלו ובידע המקצועי שלו – לא צריך התחייבות מהלקוחות, מאחר והוא לא חושש שהלקוחות יעזבו אותו.

אצלנו הכל מתבצע בצורה שקופה ובשיתוף פעולה מלא עם הלקוח, הלקוח אצלנו הוא לא גורם מפריע – אלא גורם מסייע וקריטי להצלחת הקידום!

אתם מוזמנים להיפגש איתנו, להכיר – ולהבין מדוע אנחנו החברה האחרונה שאי פעם תצטרכו לבחור בתחום קידום האתרים.

חוזה קידום אתרים בחיפה

צפו במיקומי לקוחותינו מקידום אתרים בגוגל בחיפה ובכל רחבי הארץ

מה זה בעצם קידום אתרים (והאם קידום אתרים בחיפה שונה משאר הארץ?)

קידום אתרים (נקרא גם אופטימיזציה למנועי חיפוש) או בשמו הלועזי – SEO (רש"י תיבות Search Engine Optimization), הוא למעשה תהליך בו אנו מבצעים התאמה של האתר עבור דרישות מנועי החיפוש, על מנת לדרג את האתר גבוה ככל האפשר בעמוד תוצאות החיפוש.

על מנת שנצליח לדרג את האתר במקום ה-1 בגוגל, עבור ביטויי החיפוש הרצויים – אנו קודם כל צריכים להבין מה המטרה העיקרית של מנועי חיפוש – והיא לתת תשובה לשאלה של הגולש.

אם כך, אנו מבינים שבשביל להצליח לדרג את האתר שלנו במקום ה-1 בגוגל, אנו צריכים לענות על השאלה של הגולש בצורה הטובה ביותר.

איך עושים את הקידום בגוגל בחיפה בפועל?

שאלה טובה, הקידום בגוגל הוא נושא מורכב.

גוגל הינו מנוע החיפוש הפופולארי ביותר בעולם ובכל רגע נתון מתבצעות בו מיליוני שאילתות. על מנת לקבוע את דירוג התוצאות במנוע החיפוש, גוגל משתמשים בלמעלה מ-200 פרמטרים.


אנו נבצע שיפור והתאמה של הפרמטרים הללו על מנת לקדם את אתרכם במנוע החיפוש של גוגל, בין הפרמטרים:

מחקר מילים

בראש ובראשונה נקבע אילו ביטויים אנו רוצים לקדם, המטרה שלנו היא למצוא את הביטויים האופטימליים ביותר לעסק שלך מבחינת מהירות ותוצאות.

קישורים נכנסים

השגת קישורים נכנסים לאתר. קישורים נכנסים הינם פרמטר חשוב ביותר בקידום האתר בגוגל. אפשר להסתכל על האתר כאינדיקציה להצבעות או המלצות על האתר שלנו (קישור = המלצה). בבניית הקישורים נשים דגש על קישורים איכותיים, ממקורות סמכותיים ואמינים.

פיתוח תוכן מקורי

אנו ניצור עבורכם תוכן מתאים ורלוונטי לקהל היעד, לא עוד מאמרים דלים ומשעממים שנכתבו על ידי כותבי תוכן בעלי ידע כללי. כתיבת התכנים שלנו מתבצעת על ידי אנשי מקצוע, אשר מבצעים חקר שוק מעמיק על כל תחום לפני הכתיבה. בנוסף נבצע שיפור והתאמה לתוכן על מנת להתאים אותו לדרישות מנועי החיפוש.

מחקר מתחרים

הקידום בגוגל מתנהל בחוקיות של משחק סכום אפס (משחק סכום 0 מגיע מעולם תורת המשחקים, המונח מתאר סיטואציה ובה הרווח של אחד הצדדים מאוזן תמיד על ידי הפסד של צד שני, כלומר הסכום של הרווח וההפסד של כולם תמיד יהיה אפס. או במקרה שלנו, היא תהיה 10 תוצאות בעמוד הראשון של גוגל) ההצלחה בקידום בגוגל, בהכרח באה על חשבון המתחרים. על כן קריטי ביותר להבין באילו אסטרטגיות קידום המתחרים משתמשים, בנוסף נפעל למציאת תחומי הזדמנויות או נישות חדשות שבהן תוכלו לבלוט.

שיפור מבנה האתר

נבצע את השינויים הטכניים הדרושים לאתר שלכם כדי להבטיח דירוג חיפוש מיטבי עבור גוגל. בין היתר זה כולל: שיפור תגי מטא, עדכון תגיות כותרת (h1, h2 וכו'); הכנסת מילות מפתח בתוך התוכן; האצת מהירות דף; פרוטוקול https; שימושיות באתר (הקפדה על זמני שהייה ארוכים באתר וכו'); נדאג למושגים טכניים נוספים שלכם הם כנראה נשמעים סינית כמו: Sitemap.xml, robots.txt; נתונים מובנים ועוד, אך לגוגל הם אומרים הרבה מאוד 🙂 .

חיבור האתר לכלי המדידה של גוגל Google Analytics ו- Google Search Console

באמצעות הכלים הללו נוכל לבחון מה גוגל והגולשים חושבים ומבינים על האתר שלכם, ולבצע שיפורים בהתאם. ניתוח ומדידה: באמצעות כלים ותוכנות מתקדמות נבצע מעקב אחר ביצועי הקידום באופן שוטף, וניתן המלצות על שינויים נדרשים.

קידום אתרים בחיפה עם תוצאות ממוקדות ומדידות

אנו מאמינים בתוצאות ברורות ומדידות. יש לנו את המומחיות והניסיון הדרושים כדי להבטיח כי כל שקל שתוציאו על שיווק בגוגל יספק החזר יוצא דופן על ההשקעה.

קידום אתרים בחיפה והצפון דורש מיומנויות ספציפיות רבות על מנת שיתבצע היטב.

לצוות המומחים שלנו יש את מגוון היכולות הדרושות כדי לסייע למותג שלך להגיע לקהלי יעד ולהתבלט.

מחפש את השותף הנכון לקידום האתר של באזור חיפה והצפון?

עם פלטפורמות דיגיטליות ומנועי חיפוש שממשיכים להיות מרכזיים יותר ויותר בחיי הצרכנים, זה יותר ויותר חשוב עבור מותגים למצוא את השותף הנכון. אצלנו,  שילוב המומחיות, הניסיון והמסירות שלנו מבטיחים שתפיק את המירב מקידום האתרים בתקציב המותאם לך באופן אישי.

מידע נוסף

[email protected]

055-721-7577

צור קשר ובקש הצעת מחיר