You are currently viewing המכירות בנייד פורחות, אז הגיע הזמן לחשוב על מסך קטן קודם

המכירות בנייד פורחות, אז הגיע הזמן לחשוב על מסך קטן קודם

מכירות המסחר הסלולרי פורחות. עם זאת, סקר קמפיין מצא כי 49 אחוז מהצרכנים טרם ביצעו רכישות סלולריות מכיוון שהם מתוסכלים ממסכים זעירים.

כיזם, סלולרי יכול להיות אחת הדרכים הגדולות להגיע מול הלקוחות הפוטנציאליים האובססיביים שלך בטלפון. עם זאת, לעתים קרובות בעלי עסקים טועים שלא לשקול קודם כל את המשתמשים הסלולריים, ולשלוח תקשורת עם גופנים מכווצים, יותר מדי טקסט ופשוט לא נוצרים עם המסך הקטן. הגיע הזמן שיזמים יראים לעולם כיצד זה נעשה.

יצירה וניהול של אסטרטגיה לשיווק סלולרי עשויה להופיע כגורם מכריע עבור בעלי עסקים, במיוחד אם השיווק אינו תחום ההתמחות שלך. החדשות הטובות הן שחידושים בענן ומובייל יכולים לעזור אפילו לבעלי העסקים חסרי הניסיון להפוך לגאון שיווקי מפותח ומוצלח בתקציב שלא יפריע לבנק שלו.

עליך להגדיר אסטרטגיה הוליסטית שמבטיחה שכל התקשורת והשיווק – מדוא"ל לאתרים – ידידותיים למסך קטן. כך:

טכנולוגיית הענן חשובה כשמדובר באסטרטגיה הניידת שלך: תבניות לעיצוב רספונסיבי (כלומר "מיוצרות למסך הנייד") מובנות במוצרים מתוכנת שיווק באמצעות דואר אלקטרוני לתוכנה לעיצוב אתרים. גמישות ויכולת הסתגלות זו יסייעו ליזמים להקדים את המשחק הנייד, עם היכולת לבצע שינויים בפעם אחת בכדי לענות על צורכי הלקוח המשתנים והפכפכים.

אמצו אסטרטגיה ניידת הוליסטית. רק 9 אחוז מהקמעונאים המובילים ברשת משתמשים בעיצוב רספונסיבי, מה שמבטיח הודעות עסקיות וגופנים, גרפיקה, כפתורים וקישורים נלווים מיועדים למסכים קטנים. זהו עולם ראשון במובייל: עסקים מצליחים יאמצו מנטרה זו על ידי יישום אסטרטגיות המתאימות במיוחד למשתמשים ניידים.

אתרים ידידותיים לנייד. הגעת הלקוחות למיקומך היא חצי דרך – ברגע שהם יבקרו – או יותר נכון, יבצעו רכישה. נתח את אתר האינטרנט שלך כדי לקבוע אם הוא טקסט כבד, מאמץ את עיניהם של המשתמשים הניידים ואת סבלנותם.

האם קשה למצוא כפתורים וקטנים מכדי שמשתמשים ניידים יוכלו להשתמש בהם? האם קל למצוא מוצרים כך שלקוחות לא מתוסכלים מהחיפוש?

התאם לפי הצורך בכדי להתאים ללקוחות התובעניים אך בעלי פוטנציאל הרווח.

תחשוב תחילה למסך קטן למייל. כמה פעמים ביום אתה בודק את הדוא"ל שלך בטלפון שלך לעומת שולחן העבודה שלך? 

פתרונות דוא"ל מציעים היום תכונות ארגוניות במחירים של עסקים קטנים – הם קלים מאוד לשימוש וכוללים בדרך כלל ניתוחים עוצמתיים, כך שתוכל להבין איזה קמפיין עובד ומדוע. בדומה לגודל האתר שלך, חשוב תחילה למסך קטן, עם קישורים קלים ללחיצה.

חשוב על בלוגים כפלטפורמת הצ'אט הנייד שלך. שבעים ואחד אחוז מהאנשים קוראים תוכן במדיה החברתית במכשירים הניידים שלהם, כולל בלוגים, כך שיהפכו אותם למסך קטן. בלוגים הם דרך נהדרת להתחבר לאנשים, לנהל שיחות ולהציע מידע רלוונטי.

הלקוחות שלך כבר קוראים פוסטים ומדיה חברתית וסיפורי חדשות בטלפונים הניידים שלהם – עקוב אחריה על ידי הפיכת הפוסטים שלך לבלוגיים מרתקים, מועילים ומהירים. בלוגים הניתנים לקריאה יכולים אפילו להעניק דחיפה לאסטרטגיית ה- SEO שלך.

שוק הניידים הוא הזדמנות נהדרת עבור יזמים. בעזרת הכלים הנכונים במחירים הנכונים, בעלי עסקים יכולים לממש דחיפה אדירה בהכנסות ולהקים לקוחות ארוכי טווח ונאמנים, והכל במינימום מאמץ. תן לטכנולוגיה לדבר איתך.

חברתנו מספקת שירותי קידום אתרים בחיפה.

כתיבת תגובה